wtorek, 2 września 2014

Stylizacje ze swetrami

Sweter w zestawie z ciuszkami
Jesień nadchodzi kochane, przedstawiam więc kilka znakomitych stylizacji z podstawowym elementem ubioru, jak przystało na Dzianą Modę, z cieplej, nie wymagającej prasowania, milej dla ciała wełny.Na pierwszym zdjęciu dziewczyna w znakomitym swetrze z bardzo dobrze dobraną resztą ciuszków, dobrą torebką i świetnymi butami.

Stylizacja ubioru ze swetrem

Klasyka - bezwymiarowy otulak ciekawie zrobiony, z butami w identycznym kolorze, co podnosi efektowny wygląd, a reszta też dobra.


Sweter ekstrawagancko

Trochę ekstrawagancji nikomu nie zaszkodzi, a z całą pewnością przyciągnie uwagę.
Super stylizacja, po prostu świetna, nawet te buciory mnie nie denerwują, choć ja założyłabym lżejsze.
Dzianiny klasycznie

Jak widać można się ubrać bardzo ciepło i wyglądać dobrze.Sweter moze byc elegancki

Sweterek w delikatnym kolorze całkiem fajnie się komponuje z eleganckimi ciuszkami - nie razi, nie zaburza koncepcji.Biele z bialym swetrem

To propozycja Dolce & Gabbana i nic dodać nic ująć. SUPER zestaw.Welniana spodnica ze swetremPrzyznaję że tym razem Rosjankom udało się stworzyć doskonałą stylizację. Świetny krótki kapturowy sweterek kapitalnie wygląda z tą wełnianą spódnicą.

Kapelusz do swetra


Znakomicie! Dziewczyny noście kapelusze! one zawsze podnoszą urodę każdej stylizacji o całe niebo.


Sweter moze byc seksy


Świetny sweter i zakolanówki które osobiście nosiłam w czasach kiedy nikt jeszcze na to nie wpadł, uważam się więc za prekursorkę. To doskonały sposób żeby było ciepło a jednocześnie seksy, ładnie, fajnie, a nawet elegancko, tylko mają być bawełniane lub wełniane - nigdy, przenigdy nie zakładajcie obrzydliwych cielistych  antygwałtek.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...