rozpinanym na guziki
Ja uwielbiam mężczyzn w rozpinanych swetrach, może dlatego że to rzadkość, niezwykłość jakaś ... i zupełnie nie wiem dlaczego. A przecież świetnie zrobiony sweter, rozpinany, jak na przykład ten na zdjęciu, to: wygoda w zakładaniu, uroda, luzacki wygląd, z tymi samymi zaletami, co miliony noszonych swetrów wciąganych niemiło przez głowę, a więc ciepełko przytulne i miękkość.
Panowie!!! Dlaczego nie nosicie takich swetrów???
7 komentarzy:
Hej,
rzeczywiście w Polsce nie ma mody na grube swetry, zresztą ciężko znaleźć fajny sweter dla faceta. Większość z tych grubych ma kroje typowo damskie, także może to jest głównym powodem.
Ja bardzo lubię taki styl, im grubszy tym lepszy, także nie jest tak, że nie ma nigdzie facetów co takie noszą ;)
Pozdrawiam
Bartek
Panie Bartku w rozpinanym swetrze (co daje panu 10 punktow wiecej :)).
Ja mowie nie tylko o Polsce, ale o panach na świecie bardzo rzadko noszących rozpinane swetry.
Jest Pan mia odmiana wśród nich.
Pozdrawiam milo.
Bardzo dziękuje za dodatkowe punkty :)
Wydaje mi się (patrząc po instagramie), że w Rosji i na Ukrainie jest totalny boom na grube swetry, zarówno wśród kobiet jak i wśród facetów. Jest bardzo dużo firm, które zajmują się szyciem na zamówienie z grubych włóczek, ale coś do naszego kraju dalej to nie dociera.
Bartek
A tak. Rosja i, ze się tak wyrażę okolice, to dzianinowe zagłębie obu płci i to ręcznie wykonywane. Moze tez z powodu ostrych zim, no bo w co najlepiej się otulić.
Zdecydowanie! Zreszta to się wszystko zmienia, ludzie odchodzą od sieciówek, myśle ze rzeczy typu handmade z roku na rok będą mialy coraz większe wzięcie. Myśle, ze cena tez trochę odstrasza, bo niektóre takie swetry to wydatek kilkuset zł.
Baaaaaa! Dobry sweter zrobiony na drutach to praca kilku tygodni. Do tego dochodzi wełna, a dobre wełny są drogie.
Prześlij komentarz