wtorek, 8 kwietnia 2014

Atrakcyjne dzianinowe pomysły

Dzisiaj pokażę jak czasami niewielkie pomysły, dodatki, rozwiązania, mogą szalenie uatrakcyjnić dziany ciuch.Na pierwszym zdjęciu sweter Burberry z ciekawymi skórzanymi paseczkami zapinanymi na metalowe sprzączki dodające niewątpliwie znakomitego wyglądu.  
Tutaj te pęknięcia po bokach ładnie wykończone plisami biegnącymi naokoło ramion, z tym odbarwieniem i zakończeniem rękawów nawiązującym do koloru odbarwienia, sprawiają że sweter jest artystyczny, bardzo ciekawy.


Nadzwyczajny sweter narzutka El Delgado Buil, i tu niezwykłości nadała szerokość swetra z tymi przepięknymi wielkimi wrabianymi wzorami aż po zaskoczenia rękawów. Ten kołnierzyk ma tu znaczenie ogromne, jest doskonalą równowagą do tych dużych wzorów.
Zupełnie zwykły fason, a jednak dobór ściegów, mała stójka przy szyi, skośne zakończenia rękawów, sprawiły  że sweter wygląda bardzo stylowo.Też zupełnie zwykły w formie sweter marki Philosophy, a przecież niezwykły ze względu na odbijający wspaniale dodatkowy cudny rudy kolor na ciemnym melanżu granatowo-czarnym. Te prześwity z cieńszej czarnej wełny na rękawach już nie były konieczne.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...