czwartek, 31 października 2013

Gwyneth Paltrow w swetrach

 
 

Ponieważ maniakalnie lansuję dzianiny, szczególnie te ręcznie tworzone, od czasu do czasu będę wam prezentowała te przytulne, miłe, ciepłe, nie wymagające prasowania (co dla mnie jest argumentem nie do zbicia - nienawidzę prasowania) okrycia noszone na słynnych ciałach, żeby wam udowodnić że nie są passe a nawet wręcz przeciwnie.
Dzisiaj Gwyneth Paltrow, na zdjęciu w hiszpańskim wydaniu Vogue z października tego roku. Skąd ona w piśmie o modzie? Otóż dlatego, że pokusiła się o stworzenie kolekcji swetrów we współpracy z projektantem Matthew Williamsonem dla brytyjskiej marki Chinti & Parker. Najwyraźniej kocha przytulne otulaki i ubiera je głównie w kolorze kremowym.

Na drugim zdjęciu Gwyneth jest w bardzo ciekawym swetrze brytyjskiej projektantki pochodzenia francuskiego Phoebe Philo z Celine pre fall 2011 i trzeba przyznać że wygląda duuuuużo lepiej niż modelka zdecydowanie za chuda. Nie cierpię chudych bezpłciowych kobiet, bezpłciowych bo bez piersi, pupy, miłych kobiecych zagłębień, seksy linii ciała.  Brrrr ...I jeszcze jeden sweterek na aktorce, prosty w formie w pięknych ściegach i obowiązkowo kremowy.Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...