piątek, 7 sierpnia 2015

Fantastyczny stylowy kubraczek CHANEL

Żakiet inny niż wszystkie 

 

zakiet chanel
Ja uwielbiam żakiety CHANEL, ale ten mnie powalił!
Jest fantastyczny, klimatyczny, genialny, elegancko - luzacki, co ja kocham pasjami bo nie znoszę wymuskanej, zapiętej pod szyję, doprasowanej na sztywno elegancji.

Tu zrobiona na drutach pajęczynowa siatka została naszyta na bawełniane delikatne płócienko podwójne, z pozostawionymi strzępiącymi się obrzeżami - ach, i dodatkowo wyhaftowane perełkami, koralikami i kryształkami cudownie - ach, co zostało potem zszyte w bardzo ciekawa formę - ach, a wszystko w fantastycznym stonowanym kolorze - ach, ach, ach!

Ja chyba popełnię dla siebie coś podobnego i jeśli ktoś jeszcze chce tak zaszaleć to podaję wzór na pajęczynę dokładnie taką za Artesantką na końcu.
zakiet chanelzakiet chanel

wzor pajeczyny na drutach
Wzór pajęczynowy - liczba oczek podzielna przez 6 + 1 na obu końcach rzędu.

1 rz. - wszystkie oczka lewe

2 rz. *1 o. prawe, z 5 oczek przerabianych razem wyrobić 5 oczek w następujący sposób ( 1 op, 1 narzut, 1 op, 1 narzut, 1 op)* powtarzać od * do *, ostatnie oczko prawe

3 rz. - wszystkie oczka lewe

4 rz.  z  pierwszych 3 oczek przerabianych razem wyrobić 3 oczka w następujący sposób ( 1 op, 1 narzut, 1 op), *1 o. prawe, z 5 oczek przerabianych razem wyrobić 5 oczek w następujący sposób ( 1 op, 1 narzut, 1 op, 1 narzut, 1 op)* powtarzać od * do *, z ostatnich 3 oczek przerabianych razem wyrobić 3 oczka w następujący sposób ( 1 op, 1 narzut, 1 op)

Powtarzać rzędy 1-4, na koniec przerobić rząd oczek lewych.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...