czwartek, 11 września 2014

Hafty na damskich swetrach

Haftowane damskie swetry

Sweter damski haftowany
Niezwykle trudno, jak już pisałam wcześniej, znaleźć pięknie, niebanalnie, dobre kolorystycznie hafty na damskich swetrach. Co nie znaczy że jest ich mało! Wręcz przeciwnie, jest ich mnóstwo, ale twórcy utknęli gdzieś w latach 50/60-tych i ani rusz nie mogą się ogarnąć, zmotywować do szukania nowych kreacji. W tym temacie kreatywność utknęła i, tak, pojawiają się nowe haftowane swetry, ale w starym przebrzmiałym stylu. Oczywiście są klasyki które zawsze będą piękne, ale jeśli się powiela coś takiego, to musi być absolutnie mistrzowskie i najlepiej na nowatorskich w formie swetrach. Taki konglomerat może być nawet zabójczo piękny.

Sweter z haftem

Na pierwszych dwóch zdjęciach fantastyczne hafty! ale te rękawy są z materiału jedwabnego, zakończone wełnianymi ściągaczami. No jasne. Takiego haftu nie dałoby się uzyskać na wełnie.


haft na swetrze

Tu mamy uroczy haft w dobrych kolorach, fajnie rozmieszczony (coś przy szyi denerwującego wystaje) na ciekawym w formie swetrze. Jest OKswetre z haftowanym dekoltem

Sweter z prawdziwą niespodzianką, z przodu zwyczajniutki, grzeczniutki i nagle odwraca się tyłem i co? I faceci padają i nie tylko faceci. Uwielbiam takie zaskakujące ciuchy, kocham pasjami. I choć ten dekolt zdobiony częściowo szydełkiem, a w większości haftowany, powinien być na swetrze z bardziej eleganckiej wełny a nie z bucle, to pomysł jest przedni!

haft na swetrze


Trąci mocno myszką ten haft, mimo to jest całkiem dobrze.sweter haftowany

Zobaczcie jak coś całkiem dobrego można sprzeprzyć! Ten sweter jest DOBRY i świetne te dohaftowane kwiaty w fajnych miejscach i nie za dużo i te lamówki.
Koszulę i tę straszną kokardę wyrzucić (włożyć granatową np. podkoszulkę), sweter rozpiąć i zostawić z powiewającymi polami. I będzie super.
koralikowe hafty na swetrze
Na deser sweter z rękawami wyhaftowanymi srebrno - złotą nitką, dzetami i koralikami. Ach! Pięknie jest! Zobaczcie tylko na zbliżeniu jakie to odlotowe.
koralikowe hafty na swetrzeBrak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...